Sipariş İptali ve Ödeme İadesi

Peşinat ödemesi yapılmış ve teslimat sürecine girmiş olan siparişin iptalini ise tarafımızdan talep ederek gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş iptal talebinizi +90535 577 6699 numaralı Gsm Destek telefonuyla iletişime geçerek iletebilirsiniz.

Satış İptali ve Ödeme İadesi

Teslimatı yapılmış araçları 7 gün içerisinde hiç bir neden göstermeden aldığınız durumda arızasız olarak iade ederek ödemenizi geri alabilirsiniz, eğer araç arızalandıysa ve arızası garanti kapsamında ise garantiden, garanti kapsamında değilse arızasını yaptırıp iade edebilirsiniz. Bu süreçte aracın 105 km’den fazla kullanılmamış olması zorunludur.

Teslimatı yapılmış ve eksper raporunda gizli ayıp olan araçları 30 güne kadar iade edebilir ve ödemenizi geri alabilirsiniz. Bu süreçte aracın expertiz raporunda servis bakımı gerekli diyorsa servis bakımının yaptırılıp, aracın 1,000 km’den fazla kullanılmamış olması zorunludur.

Teslimatı yapılmış ve 30 günü geçmiş araçlarda ödeme iadesi yapılmaz. Bu araçlar için çıkabilecek olası arızalar 1 Yıl Garanti Kapsamında giderilebilir.

 

Otostor İş Ağı

update-cxzlient6
paneva
cankurtaran
akdenizfinans
bymuraterdoganlogo
update-client6