OTOSTOR SİGORTA
Trafikte oluşabilecek kazaların ya da hasarların olumsuz etkilerini en aza indirgemek adına trafik sigortası yaptırmak, maddi hasarların giderilmesi noktasında etkili bir çözüm olarak değerlendirilmektedir. Trafik kazalarının kişilerin can ve mal kaybına uğraması noktasında oldukça zarar verici olduğunu söylemek mümkündür.
Bu durumda trafik sigortası yaptırmak birçok yönden kişiye avantaj sağlayacaktır. Olası kaza durumlarında meydana gelen maddi hasarlar, trafik sigortası sayesinde karşılanmakta ve ciddi kayıpların önüne geçilmektedir.
Size bir telefon kadar yakın çağrı merkezimiz ile hizmetinizdeyiz.

En İyi Oranlar ve Fiyatlar
Size özel indirimli faiz oranlarından ve tekliflerinden yararlanın.

İLETİŞİM

Trafik Sigortası Ne İşe Yarar?

Trafik sigortası taşıtınızın bir kazaya karışması durumunda 3. kişilere vereceğiniz maddi zararları karşılar. Poliçede belirtilen teminat tutarı dâhilinde maddi zararlardan doğan yükümlülükleri kapsar.

Trafik ve Kasko Sigortası Arasındaki Farklar Nelerdir?

  • Trafik sigortası zorunludur, kasko sigortası isteğe bağlı yaptırılır.
  • Trafik sigortası herhangi bir kaza halinde karşı tarafta oluşabilecek zararları kapsar. Kasko sigortası ise kendi aracınızla ilgili oluşan hasarları karşılar.
  • Trafik sigortası için tavan fiyat vardır. Kasko sigortasında tavan fiyat yoktur ve teminat kapsamına göre poliçe ücreti değişir.

Sigorta Hasarsızlık İndirimi Nedir?

Sigorta hasarsızlık indirimi, taşıt sahibinin sigorta poliçe süresi boyunca kaza yapmaması durumunda poliçe yenileme tutarına indirim, kaza yapması durumunda ise poliçe yenileme tutarına artış olarak yansıyan bir ayrıştırma yöntemidir.

Trafik Sigortası Olmayan Araç Muayeneden Geçer mi?

Hayır, trafik sigortası olmayan araç ağır kusurlu sayılır, bu yüzden muayeneden geçemez.

Otostor İş Ağı

update-cxzlient6
paneva
cankurtaran
akdenizfinans
bymuraterdoganlogo
update-client6